Nëntotali
0.00

Xhezve e Kafës, Sinbo, SCM-2951

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Sinbo, SCM-2951 ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 600W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

  -Fuqia: 1000W
  -Kapaciteti: 700ml

 • xhezve,kafes,sinbo,scm-2951

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve