Nëntotali
0.00

Xhezve e Kafës Sinbo, SCM-2943

5.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sinbo SCM-2943 e projektuar posaçërisht për të përgatitur me lehtësi kafenë turke. Sinbo SCM-2943, i cili është shumë i suksesshëm në sajë të shpejtësisë së rregulluar të ngrohjes, për të arritur konsistencën e duhur dhe shijen e kafesë tradicionale turke. bën kafe praktike në shtëpitë, apo dhe vendet e punës.

  • -Kapaciteti i Kupës: 5
  • -Termostati: Po
  • -Fuqia: 1000 W
  • -Kapaciteti: 0,4 L
 • xhezve,kafes,sinbo,scm-2943

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve