Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës, Sinbo, SCM-2932

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sinbo aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 1000W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

  Specifikat e Produktit janë

  -Fuqia: 1000W
  -Kapaciteti: 400ml
  -Sistemi i autofikjes
  -Garancioni: 2 vite
 • xhezve,kafes,sinbo,scm-2932

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve