Nëntotali
0.00

Set për Kuzhine, Sinbo, CYZ-0002, White

139.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sinbo Beige 4-copëshe Mega Electro Set Kuzhine 

  5 funksione në 1 (blender dore, grirëse, rrahje, grirje dhe prerje në feta)
  Niveli i rregullueshëm i shpejtësisë
  Funksioni turbo
  1,5 L Tas me grimcim të gjerë
  Tas përzierjeje 800 ml
  Qëndrim për përzierje metalike prej çeliku të pandryshkshëm
  Shtojcë për kamxhik të dyfishtë
  Sistemi i sigurisë Funksionim i heshtur
  AC220-240V, 50/60Hz, 300W,1000W Klasa II

  SINBO TEA MAKER

  Ngrohës uji 1,7 litra çelik inoks
  Çajnik 0,7 litër
  Funksioni automatik i mbylljes dhe mbajtjes së ngrohtë
  Sistemi i sigurisë që parandalon funksionimin e rimbushjes dhe të
  tharjes
  Sitë çaji që lahet
  Përdorimi pa kabëll Ndërprerësi ndezës
  /fikës me dritë treguese
  AC220-240V, 50/60Hz, 1600W, Klasa I

  SINBO Toaster

  6 Mundësi pjekjeje
  Pllakë e lëvizshme / e ngjitshme (E sigurt në lavastovilje)
  Rezistente ndaj nxehtësisë në prekje rezistente ndaj nxehtësisë
  ° trup i hapur çelik0 lart1
  Sipërfaqja e gatimit prej gize që nuk ngjit, pastrohet lehtë
  Dorezë ergonomike rezistente ndaj
  nxehtësisë Butoni i rregullueshëm i kontrollit të temperaturës
  Sistemi i mbylljes
  së termostatit dhe dritës paralajmëruese
  Mundësia e ruajtjes në pozicion vertikal
  Sipërfaqja e pikimit të vajit dhe furça për pastrimin e pllakës
  AC220-240V, 50/60Hz, 1800W-2000 Klasa I

  SINBO TURKISH MAQINË KAFEJE

  5 filxhan kafe turke kapacitet
  400 ml kapacitet uji
  Sistem sigurie që parandalon mbinxehjen dhe funksionimin pa ujë
  Trup çelik inox
  Rezistencë e fshehtë çelik inox
  Funksion rrotullimi 360°
  Përdorimi me valë Butoni
  ndezës / fikur
  AC220-240V, 60 Hz, 1000 W, Klasa I
 • set,per,kuzhine,,sinbo,,cyz-0002

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve