Nëntotali
0.00

Toster i madh Sinbo, SSM-2550

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me anë të Sinbo SSM-2550  tosterit arrini të thekni buken në mënyrë cilësore dhe e cila është lehtë për pastruar falë sipërfaqeve jo-ngjitëse. Lehtë për të ruajtur në kuzhinë në sajë të mbajtësit të kabllos dhe rregullimit vertikal. Falë dorezës së izoluar, është e sigurt për tu përdorur, ndërkohë që indikatori i dritës tregon se kur ushqimi është gati.

  -1500W
  -Sipërfaqja e pllakës: Teflon
  -Dimenzionet e sipërfaqes: 216x120mm
  -Fuqia: 220-240V
  -
  Lartësia: 11 cm 
  -Gjerësia: 31 cm
  -Thellësia: 35 cm


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve