Nëntotali
0.00

Toster Sinbo, 800W, SSM-2513

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Zbuloni thjeshtësinë për të bërë sanduiçe të shijshme dhe të ndryshme ose mish i pjekur në skarë me këtë krijues sanduiçi. Falë pllakave të saj të veshura, pastrimi është i thjeshtë.Sinbo Toster i vogël dhe i përshtatshëm, ajo bëhet e lehtë për të mbajtur dhe ruajtur në kuzhinë tuaj.

  Me ndezjen dhe fikjen e dritës së pilotit dhe fundin e nxehjes që ju ndihmon të bëni ushqime të përsosura, ky toster është gjithashtu jashtëzakonisht i sigurt falë mbylljes së kyçjes dhe izolimit.I sigurt, i  dhe i lehtë për tu përdorur, ky toster do tju bëjë të kënaqeni me çdo sanduiç që ju bëni!


  -Fuqia: 800 W
  -Lloji i pllakave: GRILL
  -Numri i fletëve: 1
  -Ruajtja e kabllit: PO
  -Veshje jo-ngjitëse: Po
  -Treguesi i gatshëm për gatim: PO
  -Treguesi i nxehjes: PO
  -Mbyllja e kyçjes: PO
  -Treguesi i dritave: PO
  -Dimensionet e pllakave: 23 x 13 cm
  -Butoni i ndezjes / ndaljes: PO
  -Pjatalarëse e sigurt: PO


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve