Nëntotali
0.00

Mikser Bosch, MFQ2210PS

28.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ngarkesa e lidhur: 375 W
  4 shpejtësi pune
  Performancë shtesë turbo
  Teknologji moderne e motorit: i fuqishëm, i qetë dhe i lehtë. Komoditeti i përdorimit
  Strehimi i projektuar në mënyrë ergonomike për përdorim të lehtë.
  I përshtatshëm si për personat me dorën e majtë ashtu edhe për ata me dorën e djathtë. Përzierësi i dorës dhe aksesorët pastrohen lehtë.
  Të gjithë aksesorët mund të lahen në makinë larëse enësh, duke përfshirë kamxhikët dhe mustaqet.
  Butoni i veçantë i nxjerrjes së fshesës. Mbështjellja e kabllit në pajisje
  Të gjitha plastika në kontakt me ushqimin nuk përmbajnë bisphenol A (pa BPA)
  Përdorimi i gjithanshëm i 2 kamxhikëve për përzierje për rezultate të shkëlqyera përzierjeje. 2 grepa jashtëzakonisht efikase për zierje çeliku inoks lejojnë përgatitjen e brumit pa mundim
  Motori i fuqishëm 375 vat: siguron rezultate optimale kur kryeni çdo detyrë përzierjeje ose përzierjeje.
  4 shpejtësi dhe funksion turbo: kontrolli i shpejtësisë për çdo recetë.
  Butoni i lehtë i lirimit të veglave: ndërroni veglat ose hiqni ato për pastrim me një prekje të thjeshtë të një butoni.

 • mikser,bosch,,mfq2210ps

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve