Nëntotali
0.00

Mikser Bosch, MFQ36400S

40.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mikser nga firma e njohur Bosch i cilësisë së lartë dhe me një performance të lartë.Fal fuqisë 450W,arrini një përzirje të shpejtë dhe efikase. Pajisja e fuqishme që është jashtëzakonisht e qetë. Zhurma e shkaktuar nga puna zvogëlohet ndjeshëm duke përdorur teknologjinë dhe materialet më të fundit. Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhur. 

  Specifikat e Produktit:

  -Motor me fuqi 450W
  -Nuk krijon zhurmë të lartë
  -Lehtë për tu përdorur dhe pastruar
  -I përshtatshëm për dorë
  -Garancioni: 2 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve