Nëntotali
0.00

Grirëse për pemë/perime, Bosch

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Grirese Bosch cilësor dhe ideale për coptimin e frutave apo ushqimeve të juaja të preferuara.Fal fuqisë 400W, mundëson coptimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.Fal shtesave të saj të përbëra nga celiku, ju arrini të coptoni edhe akullin apo arrat të cilat janë më vështirë për tu coptuar.Copëtimi dhe përzirja nuk kanë qenë kurr më të lehta se sa me Blenderin për dorë Bosch.

  Specifikat e produktit:

  - Fuqia: 400W
  - Funksionet e shpejtësisë: 1
  - Funksioni Turbo
  - Kapaciteti i enës për coptim:800ml
  - Trupi i jashtëm: Plastik
  - Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.
  -Garancioni: 2 vite
 • grirese,peme/perime,bosch,coptuese

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve