Nëntotali
0.00

Thithëse elektrike, Bosch

89.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Performanca e pastër e pastrimit e krahasueshme me një fshesë me korrent prej 600W - me konsum të veçantë të energjisë. Gjithmonë atje dhe gati kur është e nevojshme. Me aksesorët (p.sh. hunda e çarçafës dhe hundëzat e tapicerirave dhe furça e mobiljeve në varësi të pajisjes), është e lehtë për tu arritur edhe tek vendet më të vështira për tu arritur dhe arrin rezultate të shkëlqyera pastrimi për mobiljet e veshur me susta, siç janë sofat dhe kolltukët.
  -Inovacioni teknik i Bosch: motori i ri HiSpin me efikasitet energjetik,siguron performancë të pastër pastrimi me konsum shumë të ulët të energjisë.

  -Fuqia: 600W
  -Kapaciteti i pluhurit: 3.5L
  -Gjatësia e kabllos: 8m
  -Pesha: 3 kg
  -Garancioni: 2 Vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve