Nëntotali
0.00

Hekur për hekurosje, Bosch

15.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekur për hekurosje Bosch jep rezultate të përsosura në detajet më të vogla. Ajo ka një fuqi prej 2100 W dhe një prodhim me avull prej 30 g / min për performancë superiore.Hekuri Bosch është ideal për çdo lloj pëlhure dhe siguron rezultate të përsosura për shkak të saktësisë së saj të paprecedentë.Profili i lartë për hekurosje të përsosur në detajin më të vogël. Lejon qasje në zona të vështira të tilla si jakë dhe mëngë.

  Sistemi anti-gërvishtje parandalon shfaqjen e njollave në pëlhura edhe kur i përdorni ato në temperatura të ulëta.Ky hekur ofron një hekurosje  të shpejtë dhe të lehtë të pëlhurave delikate, ideale për heqjen e pëlhurave të tilla si perde, kostume dhe më shumë.Ky hekur ka këto specifika:

  -Fuqia - 2100 W
  -Avull i vazhdueshem 30g/min
  -Mbrojtja nga pikimi
  -Pllakë e posaçme e trajtuar prej çeliku inox.
  -Funksioni 2AntiCalc: Funksioni i pastrimit të dyfishtë me sistem të pastër
  - Rezervuar i madh i ujit transparent (290 ml)
  -Gjatësia e kabllit prej 1.9 m me strukturë të rregullt të përbashkët dhe kurrizit
  -Drita e indikatorit- po
  -Garancioni: 2 Vite

   

 • hekur,hekurosje,bosch

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve