Nëntotali
0.00

Mikser Bosch, MFQ3010S

22.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Mikser nga firma e njohur Bosch i cilësisë së lartë dhe me një performance të lartë.Fal fuqisë 300W,arrini një përzirje të shpejtë dhe efikase. Pajisja e fuqishme që është jashtëzakonisht e qetë. Zhurma e shkaktuar nga puna zvogëlohet ndjeshëm duke përdorur teknologjinë dhe materialet më të fundit. Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhur. Funksioni shtesë pulsi / turbo siguron efikasitet maksimal me vetëm një shtypje butoni dhe ju lejon të përgatitni brumin e përsosur ose të merreni me pajisje shtesë në anën e pasme të pajisjes.

  Specifikat e Produktit:

  -Motor me fuqi 300W
  -Funksioni i Turbos: PO
  -Nuk krijon zhurmë të lartë
  -Pajisur me dy pulla.
  -Lehtë për tu përdorur dhe pastruar
  -I përshtatshëm për dorë
  -Ngjyra e Bardhë.
  -Garancioni: 2 Vite

 • mikser,bosch,mfq3010s

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve