Nëntotali
0.00

Mikrovale Samsung, 23L MS23F300EEK

109.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kontrolloni gatimin tuaj shumë më shpejt dhe intuitivisht. Dial Dial ju lejon të vendosni kohën dhe peshën e gatimit (gram) ose të zgjidhni cilësimin më të mirë të energjisë (vat). Kështu që ju mund të përdorni një gamë të gjerë opsionesh dhe gatime gatimi më saktësisht. Dizajni i tyre elegant i thjeshtë gjithashtu duket shumë elegant. Sigurohuni që gjithçka që gatuani të jetë e përgatitur në mënyrë të përsosur dhe e shijshme. Sistemi unik i Shpërndarjes Triple lëshon mikrovalë në 3 drejtime, kështu që ato arrijnë në çdo cep dhe depërtojnë në ushqim në drejtime të shumëfishta. Siguron që gjithçka të gatuhet më hollësisht dhe në mënyrë të barabartë.

  -Konsumi i energjisë (mikrovalë): 1150 W
  -Kapaciteti: 23L
  -Garancioni: 2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve