Nëntotali
0.00

Mikrovalë Samsung, MG23F301TAK, 23L

109.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Përmirëso kuzhinën tuaj me mikrovalën MG23F301, duke shfaqur një front xhami të zezë të mbështjellë në modelin e hollë, me dorezë të përputhshme dhe një ekran blu kristali l me detaje të argjendtë. Zëvendësoni ushqimet e gatshme për ngrohje me ushqime të shëndetshme në shtëpi. Me 20 mënyra gatimi të paracaktuara, mund të përgatitni ushqime të freskëta në minuta. Furrë me mikrovalë MG23F301 përmban një material të lëmuar qeramike që është e lehtë për tu pastruar dhe nuk do të gërvishtet me kalimin e kohës. Vendosja e modalitetit ECO në Samsung MG23F301 të ri ofron konsumin më të ulët të energjisë , duke ulur ndjeshëm përdorimin e energjisë.

  -Kapaciteti: 23L
  -Burimi i energjisë: 230V / 50Hz
  -Ambalazha e brendshme: Qeramikë
  -Pesha:13kg
  -Hapësira:335 x 211 x 324 mm
  -Garancioni: 2 vite

 • mikrovale,samsung,mg23f301tak,23l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve