Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, 43inch, UE43TU7092UXXH

349.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Samsung UE43TU7092 është një TV LED me rezolucion 4K Samsung me ekran kristal që prodhon ngjyra të pasura dhe të gjalla. TV 43-inç mbështet formatet HDR10 + dhe HLG. Televizori ka akordues dixhitalë që marrin transmetime me definicion të lartë: lidhje DVB-T2, DVB-S2 dhe DVB-C HD dhe CI + për kartat me TV me pagesë. Smart TV Samsung 2020 ka shumë përmbajtje dhe argëtim. Aty do të gjeni të gjitha shërbimet më të njohura të filmave dhe serialeve vendas dhe të huaj, si dhe mbështetje për Netflix 4K.

  -Madhësia e ekranit: 43inch
  -Resolution (pixels):  3840 x 2160
  -Kualiteti: UHD 4K
  -Dimenzionet:  963 x 627,3 x 192,5 mm
  -Refresh Rate (Hz): 60
  -Garancioni: 2 Vite
 • televizor,samsung,,43inch,,ue43tu7092uxxh,tv

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve