Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, UE43AU7172UXXH

519.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ngjyra të rregulluara mirë për një imazh të gjallë dhe realist.
  PurColor, Ndërsa shikoni një film në cilësinë PurColor, do të ndjeni se jeni vërtet në të. 
  Falë tij, televizori shfaq imazhin më të mirë të mundshëm në një gamë të madhe ngjyrash për një përvojë të mrekullueshme shikimi.
  Ndjeni gjallërinë e nuancave të ngjyrave të ofruara nga rezolucioni i fuqishëm 4K
  Procesor Kristal 4K, Me shkallëzimin e fuqishëm 4K, çdo përmbajtje që ju pëlqen shfaqet në rezolucion 4K. Dhe ju mund të përjetoni ngjyra shumë më të gjalla falë teknologjisë së sofistikuar të hartës së ngjyrave.
  Lëvizje që zhvillohet pa probleme dhe qartë
  Motion Xcelerator, Vlerësimi dhe kompensimi automatik i numrit të kornizave që vijnë nga burimi i përmbajtjes lejon dërgimin e një imazhi të qartë dhe performancë të mirë.
  Ndjeni realitetin e rezolucionit 4K UHD
  Rezolucioni 4K, Me 4 herë më shumë piksel, televizori 4K UHD është më i avancuar se FHD i zakonshëm dhe fotografia është e qartë dhe e qartë, pikërisht ajo që meritojnë sytë tuaj. Tani mund të shihni edhe detajet më të vogla në skenë.
  Gjëra të dukshme të errëta dhe të lehta në çdo skenë
  HDR, Gama e lartë dinamike rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, ku më pas mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe kur skena është plotësisht e errët.
  Gjëra të dukshme të errëta dhe të lehta në çdo skenë
  HDR, Gama e lartë dinamike rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, ku më pas mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe kur skena është plotësisht e errët.
  Më shumë ekrane, më pak korniza.
  Dizajn elegant që ju çon në imazhin më të qartë. Krijuar në një stil minimalist pa përpjekje nga çdo kënd dhe një dizajn i pakufishëm që vendos standarde të reja.
  Transferimi i filmave ose muzikës nga celulari juaj në televizor është aq i lehtë sa prekja. Televizori ndjen kur e prekni me pajisjen tuaj celulare dhe kopjon automatikisht përmbajtjen. 
  Kjo është arsyeja pse kalimi në televizor është i shpejtë dhe i lehtë, dhe ju mund të vazhdoni të shijoni me kënaqësi përmbajtjen tuaj të preferuar.

  Rezolucioni 3840 x 2160
  Duke u lidhur 3
  USB    1
  Madhësia e ekranit  43"
  PQI (indeksi i cilësisë së imazhit)  2000
  HDR 10+  Mbështetje
  HDMI  3
  Garancioni: 2 vite
 • televizor,samsung,,ue43au7172uxxh

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve