Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, 4k, 50inch, UE50AU7172UXXH

449.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shijoni çdo mundësi që mundet. Qasuni me lehtësi në kompjuterin tuaj, laptopin dhe pajisjen celulare nga komoditeti i televizorit tuaj.Transmetimi i filmave dhe muzikës nga TV juaj celular është po aq i lehtë sa prekja. Prekni televizorin tuaj me celularin tuaj, TV do të ndiejë prekjen dhe do të fillojë të pasqyrohet automatikisht. Kjo ju lejon të ktheheni shpejt dhe me lehtësi në TV dhe të vazhdoni të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar.Zmadhimi i fuqishëm 4K konfirmon që ju mund të shihni përmbajtjen tuaj të preferuar në rezolucion 4K. Ju gjithashtu do të përjetoni shprehje më të gjalla të ngjyrave falë teknologjisë inteligjente të hartës së ngjyrave të televizorit.Përjetoni një pamje të qartë dhe të fuqishme pasi TV merr automatikisht dhe kompenson kornizat në burimet e përmbajtjes.

  -Madhësia e ekranit: 50inch 
  -Rezolucioni: 3.840 x 2.160px ( 4K UHD)
  -Dolby Digital Plus
  -Lidhjet: HDMI 3, USB 1, Ethernet, Bluetooth (4.2)
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,samsung,,ue50au7172uxxh,tv,samsung

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve