Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, Smart Tv, 55inch UE55AU7172UXXH 04/21

499.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rritja e fuqishme 4K siguron që përmbajtja juaj të shfaqet në ekranin tuaj me rezolucion 4K. Shprehja e ngjyrave bëhet e besueshme falë teknologjisë së hartës së ngjyrave.Gëzoni një imazh të qartë dhe performancë të lartë. Crystal UHD vlerëson dhe rregullon automatikisht kornizat sipas burimit të përmbajtjes.Gama e lartë dinamike rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj kështu që të mund të shijoni një gamë të gjerë ngjyrash për të dalluar detajet, madje edhe në skena të errëta ose të lehta.Një dizajn delikat dhe elegant, i cili ju fut në një imazh mbresëlënës. Bërë me stilin e bukur minimalist nga çdo cep dhe me mungesën e kornizave, vendos standarde të reja në dizajn.

  -Madhësia e ekranit: 55inch
  -Kualiteti: UHD 4K (3840 x 2160)
  -Kualiteti i zërit: 
  Dolby Digital Plus
  -Rezolucioni: Crystal 4K processor, HDR, HDR 10+
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,tv,samsung

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve