Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, 4K, Smart, UE43TU7172UXXH

419.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lëreni të tërheqë një imazh me një gamë edhe më të gjerë ngjyrash. Ekrani kristal ju lejon të shihni detaje të gjalla në një mënyrë delikate.Ju do të kënaqeni nga cilësia e imazhit, e cila është për shkak të vetëm një çipi që përputhet me ngjyrat, rregullon kontrastin dhe kontrollon HDR.Dizajn i hollë dhe elegant që thjesht ju tërheq drejt imazhit më të pastër. Me stilin e tij minimalist , pa marrë parasysh se në cilin kënd e shikoni, ai thjesht vendos standarde të reja. Tani e tutje ju do të shijoni përvojën tonë më intensive kinematografike deri më tani.Me 4 herë më shumë pixel, TV 4K UHD është më e përparuar se FHD e zakonshme dhe fotografia është e qartë dhe e mprehtë.

  -Madhësia: 43inch
  -Rezolucioni: 3,840 x 2,160
  -Smart
  -Lidhja: HDMI2, Usb 1
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,tv,samsung

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve