Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, 55inch, UE55RU7172UXXH

429.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Cilësia e fotografisë do tju mahnitë. Prapa kësaj është një çip i vetëm që kontrollon ekranin e ngjyrave, optimizon raportin e kontrastit të lartë dhe kontrollon HDR.Teknologjia e Lartë Dynamic Range rrit shkëlqimin e televizorit në mënyrë që të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe detaje vizuale, madje edhe në skenat më të errëta.Smart Hub dhe Samsung One Remote e bëjnë Samsung UHD TV tuaj edhe më të zgjuar. Nga përmbajtjet e përmbajtjeve në tastierë, aplikacione dhe transmetim të drejtpërdrejtë, gjithçka është në majë të gishtave tuaj. Të gjitha që ju duhet është një kontrollues.

  -Madhësia: 55inch
  -Smart Tv
  -Rezolucioni: 3,840 x 2,160
  -Procesor i imazhit: UHD
  -Lidhjet: Hdmi 3, USB 2, Ethernet 1
  -Garancioni: 2 Vite


 • tv,televizortelevizor,samsung,55inch,ue55ru7172uxxh

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve