Nëntotali
0.00

Televizor Samsung,55inch,4k, Smart,

349.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Samsung UE55NU7023KXXH ofron përmbajtjen tuaj të preferuar me ngjyra natyrale dhe plot detaje aq të mprehta sa në realitet. Përvoja juaj e shikimit thjesht do të jetë edhe më e gjallë.Cilësia e figurës do të ju mahnisë. Pas tij është një çip i vetëm që kontrollon ekranin e ngjyrave, zgjedh raportin e lartë të kontrastit dhe kontrollon HDR.Shijoni imazhe të qarta në TV 4K UHD, i cili ka pixel 4� më shumë sesa TV Full HD. Tani e tutje, ju do të shihni detajet më të vogla në çdo skenë.Shikoni përmbajtje më të mprehtë në ekran me një interpretim edhe më mbresëlënës të ngjyrave HDR. Samsung UHD TV do të ju japë detaje shumë më të sakta në skena të ndritshme dhe të errëta.

  -55inch
  -Rezolucioni: 3,840 � 2.160
  -Smart Tv
  -Micro Dimming: UHD Dimming
  -Fuqia audio (RMS): 20W
  -Lidhjet: Hdmi 3 , Usb 2 , Ethernet
  -Garancioni: 2 vite
 • tv,televizortelevizor,samsung,55inch,4k,smart,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve