Nëntotali
0.00

Televizor Samsung, 65inch, UHD 4k, Smart

579.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor Samsung i përshtatshëm për shtëpin apo zyrën tuaj.Me performancat të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit 4k. Shikoni imazhe të qarta dhe të mprehta me 4K UHD TV që ka 4x më shumë pikselë se FHD TV. Përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse. Auto Depth Enhancer rregullon nivelet e kontrastit me shumë shtresa për imazhe më reale. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.Me anë të teknologjisë Smart, arrini që të kyqeni edhe në internet dhe mundë të shfletoni browserin apo të ndëgjoni programe të ndryshme në youtube. Aplikacioni SmartThings ofron veçori të tilla si Remote Control dhe Mirror Screen.

  Modern dhe i pastër, dizajni elegant mbush në mënyrë të natyrshme konturet e hapësirës suaj me dizajn të rafinuar.

  Ky televizor vjen me keto specifika:

  -65inch
  -4K  UHD Smart
  -Lidhjet: HDMI 3, USB 2, Ethernet
  -Lan me valë të integruara
  -Procesori: Quad-Core
  -Konsumi i energjise: 145 W
  -Garancioni: 2 vite

 • tv,televizortelevizor,samsung,65inch,uhd,4k,smart

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve