Nëntotali
0.00

Lavatriqe Samsung,1200rpm, 8kg, WW80T4020EE1LE

449.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pastrim i thellë dhe higjenik i rrobave me avull. Programi i higjienës me avull përmirëson cilësinë e larjes pa trajtim paraprak. Avulli lirohet nga fundi i daulles, në mënyrë që secila rrobë të përshkohet plotësisht me avull. Kjo largon papastërtitë kokëfortë deri në 99.9%. Teknologjia Inverter Dixhital përdor magnet të fuqishëm për funksionim të heshtur  dhe performancë edhe më të fuqishme, por harxhon më pak energji sesa motori Universal. Heqja e furçave nga motori arriti një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

  -Kapaciteti: 8kg,
  -Rrotullimet: 1200rpm,
  -Klasa e energjisë: A+++,
  -Përmasat: 600 x 850 x 550 mm
  -Garancioni: 2 vite
 • lavatriqe,samsung,1200rpm,8kg,ww80t4020ee1le,lavatrice,makin,makine,maqin

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve