Nëntotali
0.00

Mikrovalë Samsung, MS23F301TAS, 23L

119.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shërbeni me lehtësi perime të freskëta, makarona të gatuara në mënyrë të përsosur në MW3100H. Me shtypjen e një butoni, Sensori unik i Smart Moisture i Samsung kontrollon lagështinë e ajrit të brendshëm për të përcaktuar kur përfundojnë fazat e gatimit, duke eleminuar vaktet e tepërta ose nën-gatuar.Dizajni i hijshëm dhe premium i Samsung MW3100H përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo kuzhinë moderne falë dorezës Crystal Gloss. Ekrani blu i akullit i lehtë për tu lexuar ndriçon cilësimet dhe orën, duke e bërë të lehtë funksionimin.

  -Kapaciteti: 23L
  -Burimi i energjis
  ë: 230V/50Hz
  -Konsumi i energjisë: 1150 W
  -Niveli i fuqisë: 6
  -Ambalazh i brendshëm: qeramikës
  -Hapësira :330 x 211 x 324 mm
  -Garancioni: 2 vite
 • mikrovale,samsung,ms23f301tas,23l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve