Nëntotali
0.00

Mikrovalë Samsung, MS23F301TAK

119.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Zëvendësoni ushqimet e gatshme për ngrohje me ushqime të shëndetshme në shtëpi falë mikrovalës Samsung MS23F301TAK. Me 20 mënyra gatimi të paracaktuara, mund të përgatitni ushqime të freskëta në pak minuta. Përmban një brendi të butë qeramike që është e lehtë për tu pastruar dhe nuk do të gërvishtet ose nuk ndryshon me kalimin e kohës. Vendosja e modalitetit ECO në Samsung MS23F301TAK të ri ofron konsumin më të ulët të energjisë në pritje, duke reduktuar ndjeshëm përdorimin e energjisë.

  -Kapaciteti: 23L
  -Fuqia:800W
  -Burimi i energjisë:230V/50Hz
  -Ndalja automatike
  -Dimenzionet: 330x211x324mm
  -Garancioni: 2 vite
 • mikrovale,samsung,ms23f301tak

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve