Nëntotali
0.00

Televizor Led Onvo 42inch, Android

299.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Më shumë se një televizor standard. Me ANDROID TV, të gjitha programet, filmat dhe aplikacionet më të njohura tani janë në majë të gishtave tuaj. Koha juaj në shtëpi tani do të jetë më e këndshme.Merrni një ekran më të madh dhe dizajn elegant falë kornizës së tij ultra të hollë.Shijoni filmin dhe ndeshjen me cilësi superiore të fotografisë Full HD.Me teknologjinë HDR 10, do të keni imazhe më të qarta ku secila ngjyrë përcaktohet në mënyrë unike.

  -Madhësia e ekranit: 42 inç
  -Rezolucioni i ekranit: 1920x1080 ( Full HD)
  -Magazinimi i brendshëm: 8 GB
  -Sistemi: Android
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,led,onvo,42inch,,android

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve