Nëntotali
0.00

Televizor ONVO 98inch ULTRA HD

5,499.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  WebOS TV
  Qasja në ndërfaqen e televizorit inteligjent miqësor për përdoruesit dhe përmbajtjen e pasur të Webos është e shpejtë dhe e lehtë. 
  Uluni dhe shijoni TV tuaj Smart Webos. Përjetoni aplikacione të tilla si Netflix, Amazon Prime Video, Youtube me cilësinë më të lartë audio dhe video.
  Transferimi i imazhit falë veçorisë Screen Mirroring, ju mund ta pasqyroni menjëherë imazhin tuaj në telefonin dhe tabletin tuaj në televizorin tuaj.
  Shijoni filmin dhe ndeshjen me cilësinë superiore të figurës 4K Ultra HD.

  KONTROLLER MAGJIK
  Telekomanda më e lehtë dhe më e rehatshme e sensorit të lëvizjes për tu përdorur. 
  Tani mund ta kontrolloni televizorin tuaj me prekjen e një butoni. Ju vetëm duhet të tregoni dhe klikoni ose jepni një komandë për të përdorur çdo funksion me telekomandën Magjike.Lehtësia e aksesit në aplikacionet NETFLIX dhe Prime Video me një buton të vetëm, mund ta ndizni dhe fikni televizorin me komandën zanore duke shtypur butonin e mikrofonit në telekomandë.

  BLUETOOTH
  Mund të dyfishoni kënaqësinë tuaj të televizorit duke lidhur pajisjet tuaja të aktivizuara me Bluetooth, si tastierë-maus, sistemin e zërit, kufjet dhe tastierën e lojës me televizorin tuaj pa pasur nevojë për një lidhje kabllore.

  4 PROCESORË BËRTHAMË
  Falë procesorit special 4-Bërthamë të gjeneratës së re, ai ju ofron imazhin më madhështor, ngjyrat më të gjalla dhe performancën më të mirë.
  DOLBY AUDIO, Premium Sound  Dolby ofron një eksperiencë shikimi dhe dëgjimi më të qartë, tredimensional të tingullit rrethues ultra.
  Me teknologjinë HDR 10, do të keni imazhe më të qarta ku çdo ngjyrë përcaktohet në mënyrë unike.

  ThinQ AI.
  Përvoja e inteligjencës artificiale,Zbuloni përvojën më të lehtë të televizorit inteligjent me veçorinë të njohjes inteligjente të zërit të mundësuar nga inteligjenca artificiale. Mund ta përdorni telefonin tuaj celular me aplikacionin LG Thinq për të kontrolluar pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë dhe produktet e bardha.1.5 GB RAM - 8 GB ROM.

  Procesor i fuqishëm me katër bërthama me performancë të lartë.
  Procesori me katër bërthama dhe 1,5 GB RAM + 8 GB ROM mundësojnë funksionimin tuaj të qetë dhe pret më shumë aplikacione, duke ofruar mundësi të pakufizuara për përvojën tuaj argëtuese.

  WI-FI
  Shijoni lidhjen e shpejtë dhe të qëndrueshme WiFi nën teknologjinë 2T2R pa nevojën për një kabllo të jashtme në televizorin tuaj SMART falë veçorisë së tij të integruar Wi-Fi .


  EKRAN 98inch 248
  3840 x 2160 ULTRA HD
  MARRËS SATELITI I BRENDSHËM
  WEBOS SMART
  KONTROLLER MAGJIK
  PROCESOR 4 BËRTHAMË
  8 GB ROM / 1,5 GB RAM
  WIFI / BLUETOOTH i INTERESUAR
  1000 HZ
  MBËSHTETJE PËR TRANSMETIME DVB-T2/C
  TEKNOLOGJIA HDR10
  3x HDMI
  2 x USB IN (TASTAJE/MIU-PLAYER MEDIALE)
  HYRJET AV-ETERNET
  DALJE AUDIO KUFJE-OPTIKE
  DALJA AUDIO 2 x 15 W

 • televizor,onvo,98,ultra,hd

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve