Nëntotali
0.00

Televizor Onvo 85inch, Ultra HD

2,199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor Onvo 85inch, Ultra HD

  Qasja në ndërfaqen e televizorit inteligjent miqësor për përdoruesit dhe përmbajtjen e pasur të Webos është e shpejtë dhe e lehtë. 
  Uluni dhe shijoni TV tuaj Smart Webos. Përjetoni aplikacione të tilla si Netflix, Amazon Prime Video, Youtube me cilësinë më të lartë audio dhe video.
  Falë veçorisë Screen Mirroring, ju mund ta pasqyroni menjëherë imazhin tuaj në telefonin dhe tabletin tuaj në televizorin tuaj.
  Shijoni filmin dhe ndeshjen me cilësinë superiore të figurës 4K Ultra HD.

  KONTROLLER MAGJIK
   Telekomanda më e lehtë dhe më e rehatshme e sensorit të lëvizjes për tu përdorur. 
  Tani mund ta kontrolloni televizorin tuaj me prekjen e një butoni. Ju vetëm duhet të tregoni dhe klikoni ose jepni një komandë për të përdorur çdo funksion me telekomandën Magjike. Lehtësia e aksesit në aplikacionet NETFLIX dhe Prime Video me një buton të vetëm, mund ta ndizni dhe fikni televizorin me komandën zanore duke shtypur butonin e mikrofonit në telekomandë.Mund të dyfishoni kënaqësinë tuaj të televizorit duke lidhur pajisjet tuaja të aktivizuara me Bluetooth, si tastierë-maus, sistemin e zërit, kufjet dhe tastierën e lojës me televizorin tuaj pa pasur nevojë për një lidhje kabllore.
  Falë procesorit special 4-Bërthamë të gjeneratës së re, ai ju ofron imazhin më madhështor, ngjyrat më të gjalla dhe performancën më të mirë.

  DOLBY AUDIO
  Audio Premium, Dolby ofron një eksperiencë shikimi dhe dëgjimi më të qartë, tredimensional të tingullit rrethues ultra.
  HDR 10.Me teknologjinë HDR 10, do të keni imazhe më të qarta ku çdo ngjyrë përcaktohet në mënyrë unike.
  ThinQ AI.Përvoja e inteligjencës artificiale, Zbuloni përvojën më të lehtë të televizorit inteligjent me veçorinë turke të njohjes inteligjente të zërit të mundësuar nga inteligjenca artificiale. Mund ta përdorni telefonin tuaj celular me aplikacionin LG Thinq për të kontrolluar pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë.

   WEBCAM ME MIU TASTAJE
  Mund të shijoni televizorin tuaj inteligjent duke lidhur tastierën-maus pa tela dhe kamerën në internet me televizorin tuaj.
   1.5 GB RAM - 8 GB ROM
  Procesor i fuqishëm me katër bërthama me performancë të lartë. Procesori me katër bërthama dhe 1,5 GB RAM + 8 GB ROM mundësojnë funksionimin tuaj të qetë dhe pret më shumë aplikacione, duke ofruar mundësi të pakufizuara për përvojën tuaj argëtuese.Shijoni lidhjen e shpejtë dhe të qëndrueshme WiFi nën teknologjinë 2T2R pa nevojën për një kabllo të jashtme në televizorin tuaj SMART falë veçorisë së tij të integruar Wi-Fi.


  Fuqia e altoparlantit:20 
  WProcesori:Katër bërthamorë
  Rezolucioni:4K Ultra HD
  Madhësia e ekranit:85 inç
  Madhësia e ekranit (cm):216
  Rezolucioni (Pixel):3840 x 2160
  Shpejtësia e skanimit:1000 Hz
  Wi-Fi:Po
 • televizor,onvo,85inch,,ultra,hd

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve