Nëntotali
0.00

Televizor Jvc, 4k, 43 inch, LT-43VAF3000

279.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kapni çdo detaj në çdo cep të ekranit me një gamë të gjerë më të mprehtë ngjyrash. Ndiheni sikur jetoni në një botë shumëngjyrëshe virtuale ose të rrethoheni nga piktura të artistëve të famshëm në një galeri arti përmes UHD 4K.Me shkëlqim, kontrast dhe ngjyra të pabesueshme, JLED sjell në jetë argëtimin para syve tuaj. Duke shfrytëzuar plotësisht potencialin maksimal të teknologjisë së re të projeksionit të kinemasë, Dolby Vision jep rezultatin e një imazhi të rafinuar, të gjallë që do të ju bëjë të harroni se po shikoni një ekran.Eksploroni mijëra filma, shfaqje, lojëra dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh me Android TV.

  LT-43VA3000

  Ultra HD 4K

  4 HDMI, 2 USB

  Android TV

  Dolby Vision HDR

  Super Resolution

  Garancion; 2Vite

 • ,telivizor,jvc,,4k,,,43,inch,,lt-43vaf3000,,tv,hd,full,shtepiake

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve