Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken 55

479.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Led telefunken 55UA9001 4k uhd android tashmë tek e-baa, me çmimin më të lirë që ofron tregu online. 
  Blej Led Telefunken 55UA9001 4k uhd android vetëm me një klikim. 
  Nxitoni të bëni tuajin Led telefunken 55ua9001 4k uhd android me të gjithë parametrat e duhura dhe cilësi premium. 

  TELEFUNKEN 55UA9001
  Televizor LED LED 55" (140 cm) 4K ULTRA HD
  Rezolucioni 3840x2160
  600 Hz CMP
  HD DVB-T2/C/S2 (HEVC)
  WI-FI
  DLNA
  NETFLIX
  Modaliteti i hotelit (Pasiv)
  HDMI x4
  USB x2
  Scart x1
  VGA (PC në) x1
  Ethernet RJ-45 x1
  Slot CI+
  BLUETOOTH
  Dalja dixhitale e audios (koaksiale dhe optike)
  Audio PC në
  Kornizë e hollë
  Ngjyra e zezë
 • televizor,telefunken,,led,uhd,,andr.55ua9001

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve