Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken, Led Uhd, Android, 50UA9001

379.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor 50UA9001  i cili fal performancave të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit HD. Shikoni imazhe të qarta dhe të mprehta me HD ready që ka pikselë të mjaftueshëm dhe të përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.Me anë të teknologjisë Smart, arrini që të kyqeni edhe në internet dhe mundë të shfletoni browserin apo të ndëgjoni programe të ndryshme në youtube.

  -Madhësia: 50inch
  -Sistemi: Android
  -Smart Tv
  -Kualiteti: HD Ready
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,tv

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve