Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken, 50inch, 4K Ultra HD, 50UA9001

469.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Televizor Telefunken  50UA9001 falë performancave të cilat i ka dhe kualitetit ULTRA HD  ofron pamje të qartë të fotografisë dhe një përjetim të nivelit tjetër të shikueshmërisë dhe përjetimit të emocioneve të forta të ndeshjeve sportive, filmit apo emisioneve tjera

  GOOGLE ANDROID SMART TV

  Slim- Framless model

  Diagonalja - Ekrani 50“ (126 cm)

   Rezolucioni: UHD (3840x2160)

  DVB-T2+S2

  WiFi

  USB

  HDMI

  Micro Dimming

  Dolby Vision

  HDR

  Blue Strech

  NETFLIX

  BLUETOOTH

  Garancion:2Vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve