Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken, Smart Tv, 39inch, 39HEA5010

209.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Televizor Telefunken i pershtatshem per Shtepin apo Zyren tuaj.Me performancat te cilat i ka ofron pamje te qarte te fotografise fale kualitetit High Definition.Ky televizor vjen me keto specifika:


  -39inch
  -Smart TV
  -HD
  -Dizajni i ekranit:Flat
  -Llojet e konektoreve: 2xHDMI, USB, VGA, LAN, SCART
  -Garancioni: 2 Vite

  -Dimensionet: Gjersia-89cm, Lartsia-51.5cm

 • televizor,telefunken,,smart,tv,,39inch,,39hea5010

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve