Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken, Led, Android, 32HEA5050

159.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor Telefunken i përshtatshëm për shtëpin apo zyrën tuaj. Me performancat të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit High Definition.Ky televizor vjen me keto specifika:

  -32inch
  -HD
  -Dizajni i ekranit:Flat
  -Gjerësia: 73cm 
  -Gjatësia: 48cm
  -Diagonalja: 81cm
  -Android
  -Llojet e konektoreve: 2HDMI, VGA, USB,  SCART
  -Garancioni: 2 Vite
 • televizor

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve