Nëntotali
0.00

Televizor Telefunken, Dled, 32inch, 32HE4011

189.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor Telefunken 32HE4011 i cili fal performancave të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit HD. Shikoni imazhe të qarta dhe të mprehta me HD ready që ka pikselë të mjaftueshëm dhe të përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.

  -Madhësia: 32inch
  -Led
  -Gjerësia: 73cm 
  -Gjatësia: 48cm
  -Diagonalja: 81cm
  -Kualiteti: HD Ready
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor,tv,telefunken

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve