Nëntotali
0.00

Tharëse Telefunken,8 Kg, TFTD80

239.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me anë të shpejtësisë rrotullimeve  dhe falë konsumit të energjisë B, arrini që të bëni tharjen e rrobave në mënyrë të shpejtë dhe efikase.Ngarkesa deri në 8kg mundëson që të futni sasi të mëdha të rrobave në të njejtën kohë.


  -Kapaciteti i Tharjes: 8 Kg
  -Klasa e konsumit të energjisë: B 
  -Konsumi i energjisë: 561 kWh
  -Niveli i zhurmës: 65 dB
  -Përmasat: Gjerësia 60cm, Lartësia 83cm, Thellësia 57cm
  -Garancioni: 5 Vite
 • tharese,telefunken,8,kg,tftd80

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve