Nëntotali
0.00

Enëlarëse TELEFUNKEN, TFD 14 INOX

279.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Enëlarse e cilësisë se lartë nga firma Telefunken.Pastrimi i enëve bëhet në menyrë të shpejtë dhe efikase fal fuqisë së saj.Me anë të klasës së energjisë A++, arrini që në të njejtë kohë të kurseni energjinë. Pa marrë parasysh se qfar lloj të enëve vendosni, me anë të enëlarës Telefunken bëhet tharja e enëve dhe pa tharjen shtesë me dorë.

  -Kontrolli i Temperaturës
  -Klasa e energjisë: A++
  -Materiali: Metal
  -Konsumi i energjisë në vit: 258 kWh/vit
  -Niveli i zhurmës: 49dB
  -Mbrojtja kundër temperatures së lartë
  -Numri i dyerve:1
  -Konsumi i ujit:12L
  -Përmasat: Gjerësia 59.6cm, Lartësia 84.5cm, Thellësia 59.8cm
  -Garancioni: 5 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve