Nëntotali
0.00

Shporet Elektrik Telefunken TFCE 6060X

229.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shporet Telefunken i cilësisë së lartë e cila i pershtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme. Dyer me mbështjellës me qetësi dhe heshtje. Sirtari i ngrohjës mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.

  Specifikat e Produktit:

  -Materiali: Hekur
  -Modeli: TFCE 6060X
  -Kapaciteti:58L
  -Lloji i lidhësit: Dyfazore
  -Klasa e energjisë: B
  -Numri i furrave:1
  -Dimenzionet:Gjatësia 86cm,Gjeresia 60cm,Thellësia 65cm, Gjerësia e furrës 45cm
  -Ngjyra: Hiri
  -Vendi i origjinës: Turqi
  -Garancioni: 2 vite

 • shporetlektrik,telefunken,tfce,6060x

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve