Nëntotali
0.00

Enëlarëse Telefunken, TFD 14 DW2302

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Enëlarse e cilësisë se larte nga firma Telefunken.Pastrimi i enëve bëhet në menyrë të shpejtë dhe efikase fal fuqisë së saj.Me anë të klasës së energjisë A++, arrini që në të njejtë kohë të kurseni energjinë. Pa marrë parasysh se qfar lloj të enëve vendosni, me anë të enëlarës Telefunken bëhet tharja e enëve dhe pa tharjen shtesë me dorë.


  -Kontrolli i Temperaturës
  -Programe: 4
  -Kapaciteti: 14 pjata
  -Përmasat: Gjerësia 60cm, Lartësia 85cm, Thellësia 60cm
  -Garancioni: 5 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve