Nëntotali
0.00

Shporet Montues, Tfbo

179.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shporet telefunken i cilësisë së lartë dhe mjaft i përshtatshem për kuzhinën e juaj .Furrë e integruar.Arrini ta ndërroni temperaturen sipas deshires suaj duke arritur keshtu pjekje te ushqimit me nxehtësi të ndryshme.

  -Kapaciteti i furrës: 60L
  -Dimenzionet: Gjerësia: 59cm, Gjatësia: 58cm
  -klasa e energjisë: A
  -Garancioni: 2 vite

 • shporet,montues,tfbo

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve