Nëntotali
0.00

Pllakë Montuese, TFVKC

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Unaza e dyfishtë, sipërfaqet e qelqit dhe të lehta për tu pastruar dhe pamja e mirë e bëjnë pllakën montuese TFVKC një shtojcë të zgjuar në kuzhinë tuaj.

   -Cilësimet e ndryshueshme të energjisë në 4 faza për secilën zonë
   -Garancioni: 5 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve