Nëntotali
0.00

Shporet Elektrik Telefunken, 6060 VITRO

299.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dimensionet e Produktit (HxWxD cm): 85cm x 60cm x 60cm
  Funksione 5
  Pllaka    4
  Nxemëse e Grillit
  Kapaciteti i Furrës 57
  Temperqaturë Max. 270
  1 Tepsi  1 Rrjetë
 • shporet,elektrik,telefunken,,6060,vitro

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve