Nëntotali
0.00

Shporet Telefunken, TFCE 6060

215.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Shporet Telefunken
  -Materiali: Hekur-Plastike
  -Modeli: TFBO 17
  -Kapaciteti: 62L

  -Klasa e Energjise: B
  -Lloji i lidhësit: Dyfazore
  -Klasa e energjisë: B
  -Numri i furrave:1
  -Lloji: Montues
  -Dimenzionet:Gjatësia 88cm,Gjeresia 60cm,Thellësia 63cm, Gjerësia e furrës 45cm
  -Ngjyra: Bardhe
  -Vendi i origjinës: Turqi
  -Garancioni: 2 vite

 • shporet,telefunken,tfce,6060

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve