Nëntotali
0.00

Shporet Elektrik Telefunken, TFCE 5060

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Shporet Telefunken
  -Materiali: Hekur-Plastike
  -Modeli: TFCE 5060
  -Kapaciteti:58L
  -Lloji i lidhësit: Dyfazore
  -Klasa e energjisë: B
  -Numri i furrave:1
  -Dimenzionet:Gjatësia 87cm,Gjeresia 50cm,Thellësia 65cm, Gjerësia e furrës 38cm
  -Ngjyra: Bardhe
  -Vendi i origjinës: Turqi
  -Garancioni: 2 vite

 • shporetlektrik,telefunken,tfce,5060

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve