Nëntotali
0.00

Lavatriqe Telefunken, TFW642, 5kg

169.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lavatriqe e cila përshtatet për çdo familje apo çift, kjo makinë larjeje Telefunken sigurisht që nuk mban mbrapa veçoritë që do të ndihmojnë ditët e larjeve  te ju shkojnë më mirë. Nëse ju keni një njollë të fortë në këmishën tuaj të preferuar ose keni nevojë për të larë diqka me nxitim, është e mbuluar. Me modalitetin Eko ju do të kurseni energji dhe të holla, ndërsa SmartCheck do të thotë se do të diagnostifikojë problemet e saj.

  Specifikat e kësaj Lavatriqe jane:

   -Pesha: 62kg
   -Kapaciteti: 5kg
   -Shpejtësia: 600rpm
   -ECO Drum Clean
   -Vlerësimi i energjisë: A +
   -Dimenzionet: Gjatësia 85cm, Gjerësia 60cm,Thellesia 47cm
   -Vendi i origjinës:Turqi
   -Garancioni: 5 viteProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve