Nëntotali
0.00

Lavatriqe Telefunken, TFW1044, 6kg

229.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Lavatriqe e cila përshtatet për çdo familje apo çift, kjo makinë larjeje Telefunken sigurisht që nuk mban mbrapa veçoritë që do të ndihmojnë ditët e larjeve  të ju shkojnë më mirë. Nëse ju keni një njollë të fortë në këmishën tuaj të preferuar ose keni nevojë për të larë diqka me nxitim, është e mbuluar. Me modalitetin Eko ju do të kurseni energji dhe të holla, ndërsa SmartCheck do të thotë se do të diagnostifikojë problemet e saj.

  Specifikat e kësaj Lavatriqe jane:

   -Kapaciteti: 6kg
   -Shpejtësia: 1000rpm
   -ECO Drum Clean
  -Përmasat: 85x60x51 cm
  - Vlerësimi i energjisë: A ++
  - Niveli i zhurmës: 77db
  -Garancioni: 5 vite

 • lavatriqe,telefunken,tfw1044,6kg,makin,maqin,makine

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve