Nëntotali
0.00

Frigorifer Telefunken, 253L

219.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Frigorifer cilësor nga firma e njohur Telefunken.I përshtatshëm për shtëpitë e juaja, duke mundësuar ftohjen e të gjitha produkteve më të rëndësishme ushqimore. Ky frigorifer përdor një sistem të gjithëftohjes i cili ftofë në mënyrë të barabartë nga këndi në kënd. Bin Easy Big Door (apo dyertë e mëdhaja të lehta) ju lejojnë të ruani në mënyrë të sigurt gjëra të mëdha në derë.

  -Numri i dyerve: 1
  -Numri I rafteve: 4
  -Niveli i zhurmës: 42 dB
  -Dimenzionet:Gjatësia 142, Gjerësia 54cm, Thellësia 58cm
  -Konsumi i energjisë: A+
  -Garancioni: 5 Vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve