Nëntotali
0.00

Frigorifer Telefunken, TFR 263L, Silver

249.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Frigorifer Telefunken
  -Kapaciteti: 213L
  -Niveli i zhurmës: 40 dB
  -Numri i rafteve:4
  -Dimenzionet: Gjerësia:53.5cm, Gjatësia:144cm, Thellësia: 54cm
  -Numri i rafteve të frizit: 2
  -Konsumi i energjisë: A+
  -Garancioni: 5 Vite
 • frigorifer,telefunken,213l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve