Nëntotali
0.00

Televizor Sunny, 65inch,Smart, 4K UHD, Webos

699.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Zbuloni përvojën më të mençur, më të lehtë Smart TV me inteligjencën artificiale të mundësuar dhe asistentin e zërit inteligjent.Mund të kontrolloni telekomandën magjike me butonin e tij të veprimit të lehtë për tu përdorur.E pajisur me teknologji, telekomedia magjike lëviz në drejtimin që dëshironi dhe ju siguron lehtësinë e përdorimit me treguesin që shfaqet në televizorin tuaj.Mund të përdorni teknologjinë ThinkQ AI për sistemin e njohjes së zërit në SUNNY. Merrni përvojën tuaj të shikimit dhe dëgjimit në nivelin tjetër me tingullin gjithëpërfshirës Ultra Surround të krijuar nga shumë kanale zanore virtuale .

  -Ekrani: 65inch( 164cm)
  -Rezolucioni: 3840 x 2160 Ultra HD
  -Magic Remote
  -Sistemi operativ WebOS 5.0
  -RAM: 1.5 GB I brendshëm / ROM: 8 GB
  -1000 Hz.
  -Wi-Fi
  -Lidhjet: 2 x USB (Media Player) ,3x HDMI, Dalja audio 2 x 8 W,Hyrja VGA
  -Garancioni: 2 vite