Nëntotali
0.00

Komplet Çarçafa, Për Dy Persona, Rebel, Tac, 200x220cm

105.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Vetitë e pëlhurës: 100% Pambuk.

  Çarçaf Jorgani200 x 220 cm
  1 copë
  Çarçaf shtrati240 x 260 cm
  1 copë
  Këllëf Jastëku
  50 x 70 cm
  4 copë
  Udhëzime për përdorim:
  Lani me dorë ose në lavatriçe në 30 °.
  Rekomandohet që ti lani duke i kthyer ato nga brenda.
  Mos përdorni zbardhues.
  Mund ti thani në tharëse me shpejtësi të ulët.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve